Vouchery - Promocje

AKTUALNE PROMOCJE

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszego profilu na facebook'u (@Thai Concept - Salon Masażu Tajskiego) lub na instagramie (@thaiconcept_lodz) aby skorzystać z dodatkowych, aktualnych promocji.
Promocje i rabaty nie łączą się.

 

 

VOUCHER PREZENTOWY

Voucher na masaż w naszym Salonie to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby z okazji urodzin, rocznicy lub Świąt .
Wykupiony przez Państwa voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu. 
Vouchery prezentowe nie podlegają wymianie na gotówkę ani zwrotowi i nie łącza się z promocjami. Realizacja bonów odbywa się wedle dostępności miejsc. Salon zastrzega sobie realizację określonej liczby Voucherów w ciągu dnia .
Anulowanie i zmiany terminów możliwe do godziny 19:00 dnia poprzedzającego wizytę. W przeciwnym wypadku voucher uznaje się za zrealizowany.
Po upływie daty ważności Voucherów realizacja zaproszeń będzie możliwa we wskazanych przez salon THAI CONCEPT terminach, tak aby każdy klient mógł zrealizować swoje zaproszenie .

Zaproszenie można nabyć stacjonarnie w Salonie lub drogą mailową po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Informacje pod numerem telefonu:

533-333-939. Zapraszamy.

 

 

OFERTA SPECJALNA

Istnieje możliwość wynajęcia Salonu na wyłączność. Organizujemy nastrojowe wieczory panieńskie, urodziny i inne spotkania okolicznościowe. Cena oraz zakres zabiegów ustalany jest indywidualnie. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 533-333-939. Zapraszamy do kontaktu

Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia