Vouchery - Promocje

AKTUALNE PROMOCJE

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszego profilu na facebook'u (@Thai Concept - Salon Masażu Tajskiego) lub na instagramie (@thaiconcept_lodz) aby skorzystać z dodatkowych, aktualnych promocji.
Promocje i rabaty nie łączą się.

 

HAPPY HOURS

OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU OD 12:00 DO 15:00 WYBRANE MASAŻE TAJSKIE W PROMOCYJNYCH CENACH.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO Z RECEPCJĄ SALONU POD NUMEREM 533-333-939 ABY POZNAĆ AKTUALNĄ OFERTĘ.

 

 

VOUCHER PREZENTOWY

Voucher na masaż w naszym Salonie to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby z okazji urodzin, rocznicy lub Świąt .
Wykupiony przez Państwa voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu. 
Vouchery prezentowe nie podlegają wymianie na gotówkę ani zwrotowi i nie łącza się z promocjami. Realizacja bonów odbywa się wedle dostępności miejsc. Salon zastrzega sobie realizację określonej liczby Voucherów w ciągu dnia .
Anulowanie oraz zmiany terminu wizyty są możliwe na 2 godziny przed rezerwacją w przeciwnym wypadku voucher uznaje się za zrealizowany .
Po upływie daty ważności Voucherów realizacja zaproszeń będzie możliwa we wskazanych przez salon THAI CONCEPT terminach, tak aby każdy klient mógł zrealizować swoje zaproszenie .

Zaproszenie można nabyć stacjonarnie w Salonie lub drogą mailową po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Informacje pod numerem telefonu:

533-333-939. Zapraszamy.

 

 

KARNETY KWOTOWE

- Przy wpłacie kwoty w wysokości 1000 zł, otrzymują Państwo do wykorzystania 1160 zł,
- Przy wpłacie kwoty w wysokości 1500 zł, otrzymują do wykorzystania Państwo 1800 zł.

Karnety przedpłatowe do naszego Salonu ważne są przez okres 6 miesięcy od daty zakupu , dodatkowo otrzymują Państwo rabat -10% na zakup kosmetyków tajskiej marki Bodhi Cosmetics przez cały czas ważności przedpłaty .

Oferta nie obejmuje peelingu, masażu stemplami ziołowymi oraz rytuałów SPA. Pełen regulamin przedpłaty dostępny jest na recepcji Salonu. Promocja nie łączy się z innymi rabatami.

 

 

OFERTA SPECJALNA

Istnieje możliwość wynajęcia Salonu na wyłączność. Organizujemy nastrojowe wieczory panieńskie, urodziny i inne spotkania okolicznościowe. Cena oraz zakres zabiegów ustalany jest indywidualnie. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 533-333-939. Zapraszamy do kontaktu

Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia